Про нас

«Newport»- дуже затишний готель, розташований у центральній частині міста та насамперед орієнтований на бізнес аудиторію. Ціноутворення - унікальне співвідношення ціни та якості.

Комфортні номери, доброзичливий та чуйний до Ваших побажань персонал – все підібрано для того, щоб Ви змогли добре відпочити. Після міського шуму та щоденних турбот відчуйте себе як удома; Ви оточені красою, спокоєм та комфортом!

Готель «Ньюпорт» пропонує велику варіабельність за номерним фондом - від одномісних до великих сімейних на 4 особи номерів. Крім того, ми пропонуємо достатню кількість універсальних одно-двомісних ерго номерів. Номери оснащені унікальним обладнанням, яке дозволяє зробити Ваш відпочинок комфортнішим.

Зручна транспортна розв'язка для автолюбителів. Поруч - урядовий квартал, паркова, ділова та розважальні зони активності, пішохідна доступність авто та залізничних вокзалів. Дизайн готелю розроблений у співпраці з провідними архітекторами України та став матеріалізацією втілення Скандинавського стилю, якому властиві практичність, функціоналізм, ергономіка та витончена простота форм. Сміливі колірні рішення у поєднанні з природними фактурами не залишать байдужими гостей цього нетривіального готелю.

Ми впевнені, що зручність і комфорт у поєднанні з останніми технічними інноваціями, припадуть до душі найпросунутішим мандрівникам, а розумна цінова політика, привітний персонал і доброзичлива атмосфера стануть підмогою при виборі нашого готелю.

Відпочивайте, працюйте, мандруйте! "Newport" – перевершуючи очікування.